HAKKIMIZDA

TURKMALL HAKKINDA

Turkmall, Türkiye’de alışveriş merkezi geliştirme ve yatırımı alanındaki öncülüğümüze 1992’den bu yana devam ediyor. 20 yıllık süre içerisinde 80’den fazla alışveriş merkezi geliştirip 50’den fazla alışveriş merkezini tamamladı.

6 milyon metrekarelik perakende inşaat alanı geliştirerek, 3 milyon metrekare kiralanabilir perakende satış alanı sağladı. 2.500’den fazla kiralama yapmış ve projelerinde  her yıl 150 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Türkiye’deki perakende pazarını geliştirmeyi öncelik olarak kabul ederek, Türk alışveriş merkezi sektörünün dinamiklerini belirleyen projelerle ortaklıklara imza atmaktadır.

Başarılı iş ortaklıkları ve iş ortaklığı felsefesi ile sektöre, aralarında Forum Mersin, Forum İstanbul ve Bulvar Samsun’un da dâhil olmak üzere, Türkiye ve Avrupa’nın en önemli, ödül kazanmış alışveriş merkezlerini kazandırdı.

Ayrıca yurt dışında, birçok ülkede Çin’de bulunan Starmall projesi gibi benzersiz iş ortaklıkları ile öncü girişimleri oldu. Türkiye, Romanya ve Bulgaristan’daki IKEA franchise ortaklığı da Turkmall markasının dinamik ruhunu yansıtmaktadır.

2011’de World Finance tarafından Batı Avrupa’nın En İyi Perakende Geliştiricisi (Best Retail Developer of Western Europe 2011) seçildi.

Yatırım geliştirmedeki liderliği ve servis kalitesi ile öne çıkarak IAIR Awards 2011’de Perakende Geliştiricisi (Retail Developer) kategorisinde Gayrimenkul’de Mükemmellik (Excellence in Real Estate) Ödülü’ne layık görüldü.

10’dan fazla ülkede, 30’dan fazla iş ortaklığının sorumluluğunu üstlenmiş, faaliyetlerine Türkiye, Kazakistan, Tacikistan, Balkanlar, Kuzey Afrika, Orta Doğu, Rusya ve Asya’da devam etmektedir.

NOVADA ATAŞEHİR AVM HAKKINDA

Novada Ataşehir AVM, İstanbul’un ve Türkiye’nin sosyal, ekonomik ve demografik yapı itibariyle  en hızlı gelişen, büyüyen ilçelerinden  birisi olan Ataşehir’de yer almaktadır. Türkiye’nin en önde gelen AVM Yönetim ve kiralama şirketlerinden birisi olan Turkmall Real Estate ve Hat Coğrafi ortaklığı ile İstanbul’un ve Türkiye’nin yeni parlayan yıldızı; finans, ticaret, iş ve lüks konut  projelerinin yer aldığı  Ataşehir’de 22 Ocak 2013 tarihinde hizmete girdi.

Doğu ve Batı Ataşehir’in  merkezinde yer alan Novada Ataşehir AVM, Varyap Meridian, Dumankaya İkon, Ağaoğlu, Kent Plus, Up Hill gibi dikey lüks konutlara, Fenerbahçe Uluslararası Spor Kompleksi ve Metropol İstanbul Projesi’ne   5 dakikalık mesafede yer almaktadır.

Novada Ataşehir’in  kuzey batısında yer alan ve “Finans Merkezi” olarak belirlenen bölgede öncelikle Halk Bankası Genel Müdürlüğü açılmış olup, önümüzdeki yıllarda da Ziraat Bankası, Vakıflar Bankası, BDDK, SPK ve Merkez Bankası’nın genel müdürlükleri ve ait birimlerinin bir noktaya toplanması planlanmakta olup; bu doğrultuda bölgeye, uluslararası birçok şirketin ve holdingin genel müdürlükleri açılmaktadır.

Acıbadem Üniversitesi  Kerem Aydınlar Yerleşkesi’ne 5 dakikalık,  Yeditepe Vakıf Üniversitesi Yerleşkesi’ne  10 dakikalık mesafede  bulunan  Novada Ataşehir AVM,  uluslararası markaların mağazaları, AVM katları arasına dağılmış olan, alışveriş yaparken kısa bir süreliğine dinlenebileceğiniz ve bir fincan kahve içebileceğiniz  Starbucks, Karafırın, Komşufırın, Özsüt, Golden Bridge gibi uluslararası kafe ve restoranlarına sahiptir.

Yüksek ses ve görüntü kalitesine sahip 7 salonlu Avşar Sinema, 600 m2’lik Play Planet Çocuk Eğlence Merkezi,  1.789 m2’lik MACFit Spor Salonu, 656 m2’lik Bimeks Elektronik Marketi, 510 m2 lik Dizayn’ım Yapı Marketi ve 3.246 m2’lik 3M Migros’u, 400 kişilik Ataşehir Belediyesi’nin tek nikah salonu, 200 kişilik Cemal Süreya  Tiyatro ve Sergi salonu ile kolay ulaşımı, ferah ve modern mimari yapısıyla Ataşehir’lilerin   buluşma noktası olmaya devam etmektedir.

 
X

Designed by © 2016 Bilgi Teknolojileri      |      Bizi Sosyal Medyada Takip Edin  Facebook Instagram Twitter

¤